Rekordowa frekwencja w Opatówku!

27 stycznia 2019r. zainagurowaliśmy II Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Pierwszy turniej w tym roku odbył się w Opatówku. Przed nami jeszcze osiem.
Tego dnia na sali sportowej przy ulicy Szkolnej 3 spotkało się aż 55 zawodników rywalizujących w 7 kategoriach. Kolejny turniej już 16 lutego w Szkole Podstawowej nr 9.

Zdjęcia: https://link.do/ApVwh

Kobiety amator 18+
1. Elżbieta Dębska
2. Ewa Guźniczak
3. Anna Zawadzka
Chłopcy amator U-18
1. Adam Klimek (KTS Kalisz)
2. Szymon Gruszka (Kiermas)
3. Łukasz Łuczak
4. Wiktor Nadobny
5-6. Łukasz Grudziecki
Michał Budka
7-8. Szymon Marek Gruszka
Jan Andrzejewski
Dziewczęta amator 18+
1. Martyna Prętczyńska
2. Antonina Szefer
liga
1. Rafał Wojcieszak (LKS Gołuchów)
2. Konrad Miazek (KROTOSZ Krotoszyn)
3. Adam Kopytek (KTS Sieradz)
4. Adrian Puchała (UKS Grabów nad Prosną)
5. Paweł Jańczak (LKS Gołuchów)
Mężczyźni amator 18+
1. Grzegorz Praselski (KTS Kalisz)
2. Jarosław Wieczorek
3. Grzegorz Borkowski
4. Arkadiusz Drząkowski
5. Michał Bruś (KTS Kalisz)
6. Paweł Andrzejewski (KTS Kalisz)
7. Jacek Nowakowski (KTS Kalisz)
8. Krzysztof Świerkowski
9. Michał Frątczak
10. Łukasz Kudaś (KTS Kalisz)
11. Jacek Kosieradzki (KTS Kalisz)
12. Artur Szefer (KTS Kalisz)
13-16. Szymon Szcześniak
Artur Bielak (KTS Kalisz)
Jarosław Pudełko (KTS Kalisz)
Mateusz Antolczyk (KTS Kalisz)
17-20.Damian Zydorek
Marcin Holajda
Tomasz Haraźny
Przemysław Wajnert
21-22. Maciej Gruszka
Michał Łukaszczyk
Mężczyźni amator 50+
1. Marek Wrzos (KTS Kalisz)
2. Grzegorz Czechowicz
3. Grzegorz Koch
4. Jacek Filipowicz
5-8. Wojciech Mikołajczak
Andrzej Pera
Piotr Jach
Ryszard Miazek
9-12. Jan Sopiński
Marek Szczęsny
Piotr Król
Roman Holajda
13-14. Mirosław Gruszka
Stanisław Płonka
Open
1. Paulina Mielcarek (UKS Moskurnia)
2. Adam Kopytek (KTS Sieradz)
3. Przemysław Olejnik (UKS Moskurnia)
4. Rafał Wojcieszak (LKS Gołuchów)
5-6. Marek Wrzos (KTS Kalisz)
Konrad Miazek (KROTOSZ Krotoszn)
7-8. Jacek Nowakowski (KTS Kalisz)
Grzegorz Praselski (KTS Kalisz)
9-12. Michał Bruś (KTS Kalisz)
Artur Szefer (KTS Kalisz)
Mirosław Gruszka
Elżbieta Dębska
13-16. Jacek Filipowicz
Łukasz Kudaś (KTS Kalisz)
Mateusz Antolczyk (KTS Kalisz)
Paweł Andrzejewski (KTS Kalisz)
17-28. Marek Szczęsny
Jan Sopiński
Ryszard Miazek
Stanisław Płonka
Artur Bielak (KTS Kalisz)
Grzegorz Czechowicz
Paweł Jańczak (LKS Gołuchów)
Andrzej Pera
Szymon Szcześniak
Martyna Prętczyńska
Adam Klimek (KTS Kalisz)
Michał Frątczak
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 1/9 TURNIEJÓW:
Kobiety amator 18+
1. Elżbieta Dębska- 25 ptk
2. Ewa Guźniczak- 22 ptk
3. Anna Zawadzka- 20 ptk
Chłopcy amator U-18
1. Adam Klimek (KTS Kalisz)- 25 ptk
2. Szymon Gruszka (Kiermas)- 22 ptk
3. Łukasz Łuczak- 20 ptk
4. Wiktor Nadobny- 18 ptk
5-6. Łukasz Grudziecki 15 ptk
Michał Budka 15 ptk
7-8. Szymon Marek Gruszka- 10 ptk
Jan Andrzejewski- 10 ptk
Dziewczęta amator 18+
1. Martyna Prątczyńska- 25 ptk
2. Antonina Szefer- 22 ptk
liga
1. Rafał Wojcieszak (LKS Gołuchów)- 25 ptk
2. Konrad Miazek (KROTOSZ Krotoszyn)- 22 ptk
3. Adam Kopytek (KTS Sieradz)- 20 ptk
4. Adrian Puchała (UKS Grabów nad Prosną)- 18 ptk
5. Paweł Jańczak (LKS Gołuchów)- 15 ptk
Mężczyźni amator 18+
1. Grzegorz Praselski (KTS Kalisz)- 25 ptk
2. Jarosław Wieczorek- 22 ptk
3. Grzegorz Borkowski- 20 ptk
4. Arkadiusz Drząkowski- 18 ptk
5. Michał Bruś (KTS Kalisz)- 15 ptk
6. Paweł Andrzejewski (KTS Kalisz)- 12 ptk
7. Jacek Nowakowski (KTS Kalisz)- 10 ptk
8. Krzysztof Świerkowski- 8 ptk
9. Michał Frątczak- 6 ptk
10. Łukasz Kudaś (KTS Kalisz)- 4 ptk
11. Jacek Kosieradzki (KTS Kalisz)- 3 ptk
12. Artur Szefer (KTS Kalisz)- 2 ptk
13-22. Szymon Szcześniak- 1 ptk
Artur Bielak (KTS Kalisz)- 1 ptk
Jarosław Pudełko (KTS Kalisz)- 1 ptk
Mateusz Antolczyk (KTS Kalisz)- 1 ptk
Damian Zydorek- 1 ptk
Marcin Holajda- 1 ptk
Tomasz Haraźny- 1 ptk
Przemysław Wajnert- 1 ptk
Maciej Gruszka- 1 ptk
Michał Łukaszczyk- 1 ptk
Mężczyźni amator 50+
1. Mark Wrzos (KTS Kalisz)- 25 ptk
2. Grzegorz Czechowicz- 22 ptk
3. Grzegorz Koch- 20 ptk
4. Jacek Filipowicz- 18 ptk
5-8. Wojciech Mikołajczak- 15 ptk
Andrzej Pera- 15 ptk
Piotr Jach- 15 ptk
Ryszard Miazek- 15 ptk
9-12. Jan Sopiński- 6 ptk
Marek Szczęsny- 6 ptk
Piotr Król- 6 ptk
Roman Holajda – 6 ptk
13-14. Mirosław Gruszka- 1 ptk
Open
1. Paulina Mielcarek (UKS Moskurnia)- 25 ptk
2. Adam Kopytek (KTS Sieradz)- 22 ptk
3. Przemysław Olejnik (UKS Moskurnia)- 20 ptk
4. Rafał Wojcieszak (LKS Gołuchów)- 18 ptk
5-6. Marek Wrzos (KTS Kalisz)- 15 ptk
Konrad Miazek (KROTOSZ Krotoszn)- 15 ptk
7-8. Jacek Nowakowski (KTS Kalisz)- 10 ptk
Grzegorz Praselski (KTS Kalisz)- 10 ptk
9-12. Michał Bruś (KTS Kalisz)- 6 ptk
Artur Szefer (KTS Kalisz)- 6 ptk
Mirosław Gruszka- 6 ptk
Elżbieta Dębska- 6 ptk
13-28. Jacek Filipowicz- 1 ptk
Łukasz Kudaś (KTS Kalisz)- 1 ptk
Mateusz Antolczyk (KTS Kalisz)- 1 ptk
Paweł Andrzejewski (KTS Kalisz)- 1 ptk
Marek Szczęsny- 1 ptk
Jan Sopiński- 1 ptk
Ryszard Miazek- 1 ptk
Stanisław Płonka- 1 ptk
Artur Bielak (KTS Kalisz)- 1 ptk
Grzegorz Czechowicz- 1 ptk
Paweł Jańczak (LKS Gołuchów)- 1 ptk
Andrzej Pera- 1 ptk
Szymon Szcześniak- 1 ptk
Martyna Prętczyńska- 1 ptk
Adam Klimek (KTS Kalisz)- 1 ptk
Michał Frątczak- 1 ptk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *