Turniej nr 4 (Nazaret)

Chłopcy amator U-18
1. Adam Klimek
2. Wiktor Nadobny
3. Tomasz Janik
4. Paweł Pawlak
5. Wiktor Ślusarski
6. Artur Śrama
7. Jakub Janik
8. Łukasz Rajch
9-10. Patryk Andrzejak
Patryk Suchocki

Dziewczęta amator 18+
1. Martyna Prętczyńska
2. Anna Pawlak
3. Samanta Urbańkowska
4. Julia Kuś

Kat. łączona Mężczyźni liga i amator 18+
1. Marcin Kaik (Tarchalanka Tarchały Wielkie- 1 m. w kat. liga M18+)
2. Arkadiusz Drząkowski (1 m. w kat. amator M18+)
3. Jacek Nowakowski (2 m. w kat. amator M18+)
4. Piotr Schubert (Tarchalanka Tarchały Wielkie- 2 m. w kat. amator M18+)
5. Grzegorz Praselski (3 m. w kat. amator M18+)
6. Jarosław Pudełko (4 m. w kat. amator M18+)
7. Krystian Tarłowski (5 m. w kat. amator M18+)
8. Artur Szefer (6 m. w kat. amator M18+)
9. Bartosz Wągrowski (7 m. w kat. amator M18+)
10-11. Mateusz Antolczyk
Jarosław Cieplucha (oboje 8 m. w kat. amator M18+)

Mężczyźni amator 50+
1. Jacek Filipowicz
2. Mirosław Gruszka
3. Jan Sofiński
4. Krzysztof Tarłowski
5. Ryszard Łysiak

KLASYFIKACJA GENERALNA:
po 4 z 6 turniejach

Kobiety amator 18+
1. Paulina Kuświk- 50 ptk
2-3. Liliana Biniaszczyk- 40 ptk
Emilia Wrzos-Piątkowska- 40 ptk
4. Natalia Miklas- 12 ptk
5. Antonina Gibus- 10 ptk

Chłopcy amator U-18
1. Tomasz Janik- 62 ptk
2. Adam Klimek- 50 ptk
3. Jakub Janik- 43 ptk
4. Daniel Nowakowski- 33 ptk
5. Wiktor Nadobny- 30 ptk
6. Paweł Pawlak- 27 ptk
7. Paweł Janczak- 25 ptk
8-10. Adam Baran- 20 ptk
Bartosz Janik- 20 ptk
Adrian Kasperczak- 20 ptk
11.Patryk Suchecki- 19 ptk
12. Wiktor Ślusarski- 10 ptk
13. Artur Śrama- 8 ptk
14-15. Jan Madziała- 6 ptk
Jakub Kaczmarek- 6 ptk
16-17. Miłosz Nurek- 4 ptk
Łukasz Rajch 4 ptk
18. Paweł Andrzejczak 1 ptk

Dziewczęta amator 18+
1. Martyna Prątczyńska- 75 ptk
2. Julia Kuś- 32 ptk
3-4. Natalia Pogorzelec- 20 ptk
Anna Pawlak 20 ptk
5-6. Katarzyna Pogorzelec- 15 ptk
Samanta Urbańkowska- 15 ptk

Mężczyźni liga 18+
1-2. Marcin Kaik (Tarchalanka Tarchały Wielkie)- 77 ptk
Piotr Schubert (Tarchalanka Tarchały Wielkie)- 72 ptk
3. Adam Kopytek (KTS Sieradz)- 45 ptk
4. Rafał Wojcieszak (LKS Gołuchów)- 25 pkt
5. Łukasz Wachowiak (KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski)- 15 ptk

Mężczyźni amator 18+
1. Grzegorz Praselski- 80 ptk
2. Jacek Nowakowski- 67 ptk
3. Michał Wójcik- 50 ptk
4. Arkadiusz Drząkowski- 47 ptk
5. Krystian Tarłowski- 28 ptk
6-7. Artur Szefer- 27 ptk
Jarosław Pudełko- 27 ptk
8. Jarosław Cieplucha- 23 ptk
9. Wiktor Janiszewski- 14 ptk
10. Grzegorz Koch- 10 ptk
11. Mateusz Antolczyk- 9 ptk
12. Paweł Andrzejewski- 8 ptk
13. Bartosz Wągrowski- 7 ptk
14-16. Marcin Wałęsa- 1 ptk
Hubert Jezierski- 1 ptk
Marcin Rybarczyk- 1 ptk

Mężczyźni amator 50+
1. Mirosław Gruszka- 75 ptk
2-3. Marek Wrzos- 45 ptk
Jacek Filipowicz- 45 ptk
4. Krzysztof Tarłowski- 31 ptk
5. Aleksander Lis- 25 ptk
6. Sebastian Wardęcki- 20 ptk
7. Ryszard Łysiak- 16 ptk
8. Jan Sofiński- 15 ptk
9. Wojciech Mikołajczak- 12 ptk
10. Kazimierz Nowak- 10 ptk