Drużyna KTS Kalisz zakończyła ekstraligowe zmagania

Żegnamy się z Ekstraligą to była wspaniała przygoda. Podziękowania dla całej drużyny KTS Kalisz za ambitną postawę i rewelacyjną atmosferę.

Podziękowania dla Pawła Jędraszka i Kacpra Ugorka największych fanatyków szachów jakich znam, którzy chętnie dzięlą się wiedzą z młodszymi kolegami. Podziękowania dla Mateusza Góralskiego, za to że podjął trud walki na 3 szachownicy z zawodnikami o 300-700 więcej ELO. Podziękowania dla Antka Góry, debiutanta, który zawsze sumiennie przygotowywał się do każdej partii. Dziękujemy Kasi Uliasz i klubowi MAT Myślenice, za wypożyczenie i wsparcie naszej drużyny. Podziękowania dla Tosi Skorupy, która zrobiła znacznie lepszy wynik , niż rok temu i pokazała, że porażki powinny zmotywować do pracy każdego sportowca. Podziękowania dla Ewy Barwińskiej, która w ciągu miesiąca rozegrała aż 23 partii klasycznych i prosto z Indii, przyleciała nas wspomóc na dwie ostatnie partie.

Podziękowania dla rodziców za opiekę, świetna atmosferę i humor, który towarzyszył nam przez całą ligę: Kasi Skorupie, Marcinowi Góralskiemu, Marioli Góralskiej i Januszowi Barwińskiemu.

Udział zawodników KTS Kalisz został dofinansowany ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2024 rok.

W zawodach udział wzięli stypendyści KTS Kalisz: Ewa Barwińska, Paweł Jędraszek, Kacper Ugorek, którzy osiągali w minionym roku wybitne wyniki sportowe.